Vyhledat projekt

Zobrazit všechny

Bungalovy Patrové domy

Infocentrum

Jaký je to "ideální dům"?

Dnešní rychle se měnícího způsob života nás nutí více si uvědomovat priority vlastního domova. Pocit jistoty a bezpečí máme, pokud víme, že existuje místo, kam se můžeme vrátit, místo, kde načerpáme novou energii a kde trávíme příjemné chvíle s blízkými.
Co je to ideální bydlení? Pro každého představa něčeho jiného. Pro někoho vysněného rodinny dům - pohodlný, útulný, plný soukromí s vyhledem na přírodu. Jiný by za nic nevyměnil pohodlí bytu v centru města s čilým společenským životem. Mnohé se mění v závislosti na životním stylu, zaměstnání a koníčků.

Před výběrem ideálního místa pro bydlení je důležité znát požadavky všech členů rodiny a najít přijatelné řešení pro každého. Záleží jen na Vašich představách, jak se rozhodnete. Jen tak se ve Vašem domově budete cítit příjemně a načerpáte nové síly.

Jak tedy zrealizovat stavbu dle individuálních představ? Tuto otázku si klade mnoho investorů. Při tomto rozhodování Vám rádi poradíme, aby Váš nový domov odpovídal Vašemu životnímu stylu a naplnil Vaše představy o kvalitním a komfortním bydlen . Pomůžeme Vám zorientovat se v projekčním řešení, volbě materiálů, zvážit všechny plusy i mínusy a vybrat si z nabízených možností. V našem katalogu naleznete zděné úsporné/nízkoenergetické stavby, s technologickým řešením efektivního využívání energií s důrazem na poměr výkon/cena.
Přejeme Vám šťastný výběr Vašeho ideálního bydlení!
tým ID

Jaká je technologie stavby - jaké materiály používáte?

Projektujeme a stavíme zděné nízkoenergetické stavby.

Dodáváte zrcadlové projekty?

Ano, všechny projekty z katalogu dodáváme i v zrcadlovém provedení bez doplatku.

Je možné konzultovat o projektu před jeho objednáním?

Ano, samozřejmě - a to osobně buď v kanceláři v Olomouci, dle telefonické dohody předem, nebo elektronicky (mailem/user-friendly softwarem).

Jak dlouho trvá dodání projektové dokumentace?

Projekt z našeho katalogu Vám bude k dispozici nejpozději do 21 dnů (a to u projektů označenych jako "novinka" nebo "N") od řádného objednání, tj. ode dne dodání podkladů ke zpracování PD a připsání zálohové platby na účet. U projektů bez označení "novinka" to bývá obvykle do 14 dnů. Tyto termíny platí pro projekty z katalogu bez jakýchkoliv individuálních změn a úprav.

Jaký je postup plateb za projektovou dokumentaci?

Po vyplnění Objednávkového formuláře Vás budeme obratem kontaktovat k potvrzení objednávky, údajů a objednaných součástí projektu. Následně vystavíme fakturu k zálohové platbě (10000,- s dph za dům a 50% z ceny doplňkových projektů).
Doplatek se platí při předávání PD v hotovosti (při osobním odběru), resp. při dobírce.

Mohu si probrat projekt osobně?

Ano, samozřejmě a to v kanceláři v Žilině nebo Trnavě, dle dohody při objednání.

Jsou všechny projekty z katalogu dostupné k převzetí "ihned"?

Projekty označené jako "novinka" ("N") dodáváme do cca 4 týdnů, ostatní dle dohody, obvykle do 21 dní.

Je možné zapracovat individuální požadavky na úpravu v katalógovem projektu?

Samozřejmě, do projektu se mohou zapracovat změny. V podstatě se jedná o běžnou praxi, kdy klient požaduje větší nebo menší úpravy projektu. Po nastudování klientových požadavků mu doporučíme nejlepší řešení. V případě kosmetických úprav (posun příčky, okna, ...) se nejedná o navýšení ceny projektu. V případě požadavku rozsáhlejších změn, které zasáhnou několik částí profesí (statika, vytápění, atd.) se vypočítá a dohodne doplatek k projektu. Po zaslání konkrétnějšího popisu požadavky na úpravy, potvrzujeme možnost řešení změny a také, zda bude znamenat navýšení ceny projektu.