Vyhledat projekt

Zobrazit všechny

Bungalovy Patrové domy

7 důvodů proč stavět s námi

1. Úspora Vašich financí

Vaše finanční úspora je jednoznačný důvod pro spolupráci s námi!

S námi ušetříte:

• při realizaci Vám garantujeme nejnižší nákupní ceny dodávaných značkových materiálů, které máme zabezpečené rámcovými smlouvami od spolupracujících dodavatelů anebo výrobců. Tyto slevy jsou exkluzivně pro naše klienty díky naší neustálé snaze o hledání jakýchkoliv možností vytvoření slev (např. množstevní odběr, naše marketingové služby pro partnery apod). Toto Vám zlevňuje celou stavbu!

díky katalogovému způsobu řešení našich projektů, neplatíte reálnou cenu nákladů za projektanty na daný projekt, ale jen jeho určitou část. Další část doplatí případný další zájemce o ten samý projekt.

bezplatná služba finanční analýzy Vaší situace a výběr z celého množství možností té nejlepší kombinace vícerých produktů profinancování stavby, to Vám snižuje výši splátek hypotéky.

• úsporu získáváte i díky správnému a rychlému realizačnímu plánu bez prostojů a zabezpečení tak Vašeho brzkého stěhování do nového.

2. Kvalita řemeselnické práce

Neustále klademe maximální důraz na každou činnost a zlepšujeme svoje výkony tak, aby výsledky podávané k Vám byly v nejvyšší kvalitě.

Námi poskytované odborné služby Vám ušetří starosti, ať už při kontrole realizace profesních prací anebo případných nákladů spojených s opravami vykonané práce.

Podrobně zpracovaný projekt autorizovanými projektanty a autorizovaný stavbyvedoucí a stavební dozor při výstavbě je pro Vás zárukou kvality provedených prací.

3. Rýchlost výstavby a časová garance

Za dobu výstavby jsme v plné míře zodpovědní my.

Smluvně je dohodnutá doba výstavby, její začátek i konec. Při nedodržení termínů je určená výška smluvní pokuty, která se odvíjí od celkové ceny stavby.

Garantujeme Vám nejkratší dodací lhůty:
• dodání projektu i se zapracovanými změnami podle Vašich představ ve velmi krátkém čase
• vyřešení nejvýhodnějšího financování bydlení téměř „on-line“
• příprava k výstavbě a samotná kompletní realizace bez jakýchkoliv prostojů.

Jen takto si můžete být jistí brzkým datem Vašeho stěhování do nového bydlení.

4. Komplexní odborná starostlivost o Váš projekt

Využitím našich služeb si zabezpečíte správný výběr pozemku a projektu domu, včetně jeho umístění na parcele a návrhu nejvýhodnějšího řešení infrastruktury.

Současně získáváte partnera pro konzultování celé myšlenky realizace domu tak, aby splnil všechny Vaše představy. Získáváte tak komplexní služby, úsporu nákladů a kvalitní provedení výstavby. A získáváte taktéž přátele - všechny zúčastněné při výstavbě, nás z firmy Ideálního domu - protože vytvoříme osobní vztah díky "nemasovosti".

5. Spolehlivost

Realizace výstavby domu s námi nenaruší Váš dosavadní způsob života.

Nadále se bez omezení věnujete svému zaměstnání či koníčkům, zatímco realizaci Vašeho domu vykonávají zkušení odborníci.

6. Záruky a servis

Získáte několikaletou záruku na kompletní stavbu domu, která Vám plyne až po převzetí stavby.

V případě svépomocné realizace nebo při zadávaní jednotlivých etap výstavby různými živnostníky, sami na sebe berete hmotnou zodpovědnost, ručíte za kvalitu i dobu realizace a taktéž dodržení svého rozpočtu. Velmi náročné, že?

A ještě něco - servis. Časem budete potřebovat dořešit oplocení, terasu ... nebo zavěsit obraz? Zavoláte přítele, nás :)

+ ješte 1 výhoda: On-line konto klienta

Získáváte přístup k jedinečnému kontu přístupnému přes web, které Vám umožní sledovat výstavbu on-line a najdete tu i kompletní archivaci všech dokladů.

Každý klient, kterému realizujeme stavbu na klíč, má založený vlastní účet se svými přístupovými údaji.

Po přihlášení na svoje konto máte možnost:

• přímo oslovovat projektového manažera Vaší stavby, finančního analytika, jednatele společnosti

• přístupu k pravidelné aktualizované fotodokumentaci výstavby

• náhledu vedení on-line stavebního deníku

Konto obsahuje i doživotní archiv kompletní projektové dokumentace a všech dokladů realizace stavby (stavební povolení, LV – list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, vyjádření správců sítí a smlouvy s nimi, dodací listy, atesty, revize, kolaudační rozhodnutí apod).