Vyhledat projekt

Zobrazit všechny

Bungalovy Patrové domy

O nás

IDEALNI DUM

Vážení zájemci o bydlení v novém,

je mi potěšením představit Vám společnost IDEÁLNÍ DŮM, s.r.o. a služby, které poskytujeme. Naším cílem je vytvořit ideální bydlení pro každého z Vás, tedy vyřešit stavbu rodinného domu podle Vašich individuálních požadavků, kritérii a možností.

Jednotlivé oblasti našich služeb jsou rozděleny do čtyř hlavních fází: poradenství při výběru vhodného pozemku, řešení optimálního financování stavby, studie domu podle Vašich kritérií a vypracování projektu domu s důrazem na úsporu energií a samotná stavba díla v nejvyšší řemeslnické kvalitě, výhodné ceně a s předáním v překvapivě krátkém čase.

Stavíme zděné domy. Technologickým vybavením domu umíme vyřešit úsporné a nízkoenergetické domy. Předání díla máme, podle Vašeho výběru, ve třech etapách: hrubá stavba, hlodům nebo kompletní stavba na klíč.

Vztah s klientem je pro nás to nejdůležitější. Korektní vztah může vzniknout jen dodržováním našich povinností a třech základních principů, které jsou pro nás klíčové:
-          Nejvyšší kvalita práce v každém detailu
-          Dodržování časového harmonogramu
-          Úspora nákladů klienta – je hlavní výhodou při řešení Vašeho záměru s námi (více o našich hlavních principech, jako i další výhody postavení domu od nás najdete v rubrice „6+1 výhod řešení výstavby s námi“

Zpracovali jsme pro Vás rozsah programu výstavby domu - nízkoenergetický dom. Zároveň ale víme individuálně přizpůsobit a řešit jednotlivé etapy výstavby i programy financování na míru, tzv. finanční plány, které Vám ulehčí výběr i způsob realizace nového bydlení.

V každé fázi řešení se Vám věnujeme s individuálním přístupem, každý klient je pro nás jedinečný. Naším cílem je přinášet Vám prvotřídní, detailně promyšlenou službu. Těší nás úspěšný výsledek a Vaše spokojenost.

Tvořit Váš domov je pro nás výzva a zodpovědnost zároveň. Nutí nás pracovat tak, aby se řešení novostavby stalo vaším novým ideální bydlením. Věříme, že v online katalogu si najdete právě Váš dům, který se stane naplněním Vašich snů o ideálním bydlení.

Těšíme se na Váš nový ideální dům.

 

Ing. Lukáš Beliš
jednatel společnosti